Наприклад, знайомство добровольця Назарія з безпородним Роккі почалось з короткої прогулянки, аби песик звик до свого тимчасового господаря. Коли настав час робити фото, без корму собака на зйомку не погоджувався.

Читайте також: Зірки, які оголились заради захисту тварин: фото 18+

"Він мені сподобався. Він тут новий... Помітно, що такий розгублений у тій клітці. Собаки – це частина нашого життя також", – прокоментував участь у проекті доброволець Назарій Дубик.

військові лкп лев собаки
Знайомтсво Роккі з добровольцем Назарієм


Просто собака на зйомку не погоджувався, йому потрібен був корм

А от хаскі Рей одразу стрибає на руки військової Лесі, яка воювала в "Айдарі". Припрошувати його до портрета довго не доводиться. "Я заходила вчора на ЛКП "Лев", побачила цього вовкодава і подумала: "Ну добре". Характер – то саме: і шалена, і весела, і слухняна, і непосидюча", – розповіла Олеся Котлярова, яка служила в "Айдарі".

військові лкп лев собаки
Хаскі Рей та бійчиня "Айдару"

лкп лев акція військові і собаки
Олеся відразу вподобала собаку, коли побачила

Спіймати емоції героїв фотосесії було непросто, але фотографиня Марта Сирко зізналася, що портрети вийшли все одно дуже гарними та емоційними.

лкп лев військові собаки
Чорно-білі фото прикрашатимуть благодійний календар

Чорно-білі світлини військових та чотирилапих прикрасять настінний календар на наступний рік. Гроші, які отримають з продажу календаря, передадуть на створення банку крові для тварин. Щомісяця переливання потребує троє-шестеро собак.

Вже закуплено перше обладнання – це є мікроскоп професійний, який можна використовувати в дослідженні крові, чи здорова тварина є донором. Ще тут будуть стояти холодильне, центрифуги. І так ми зможемо рятувати не лише тварин Львова, а й усієї Західної України,
– зазначила директорка ЛКП "Лев" Оксана Кошак.

Настінний календар із фото військових та собак презентують у листопаді. Після цього його запустять у продаж.