Причиною сюжету стали відвідини Садового та його синів спортивно-стрілецького тиру "СВД Легіон". Він розташований на Івано-Франківщині.

Цікаво Депутат Львівської облради запропонував перейменувати Росію на Московію

Російські журналісти зробили сюжет про Садового

Журналісти телеканалу "Росія 24" впевнено заявили, що мер Львова Андрій Садовий готує своїх синів до війни з Москвою.

Мер Львова показав, як готує своїх дітей воювати з Москвою. Посадовець виклав у соцмережі великий фотозвіт поїздки на стрільбище в Івано-Франківськ, а в коментарі написав, що це добра можливість навчитися поводитися зі зброєю та освіжити навички,
– мовиться у сюжеті.

Ведуча наголосила, що, за словами міського голови, вміння стріляти важливі для кожного українця, поки поруч є такий сусід, як Росія.

Дивіться сюжет російського каналу про Садового:

Цікаво Депутат від "ЄС" малював портрет Путіна під час засідання Львівської мерії

Садовий їздив із синами у тир

Садовий 5 січня оприлюднив у фейсбуці допис про поїздку разом із синами у спортивно-стрілецький тир "СВД Легіон" на Івано-Франківщині. Він його відвідав у межах розвитку територіальної оборони.

"Корисно й ефективно провели час. Наші хлопці вперше спробували стріляти та засвоїли базові знання. Поки маємо такого сусіда, як Москва, ці вміння, на мою думку, є обов'язковими для кожного українця", – зауважив Садовий.

Окрім цього, мер закликав усіх міських голів максимально підтримувати розвиток та функціонування таких стрілецько-навчальних комплексів.

Дивіться фото з поїздки Садового та його синів у тир / Фото Андрія Садового

Текст допису Андрія Садового:

В рамках розвитку територіальної оборони відвідали Спортивно-стрілецький тир "СВД Легіон" на Івано-Франківщині. Це добра можливість навчитись або ж освіжити свої навички поводження зі зброєю.

Корисно й ефективно провели час. Наші хлопці вперше спробували стріляти та засвоїли базові знання. Поки маємо такого сусіда, як Москва, ці вміння, на мою думку, є обов'язковими для кожного українця.

Закликаю усіх міських голів максимально підтримувати розвиток та функціонування таких стрілецько-навчальних комплексів. Разом переможемо