У Львові кількість хворих на коронавірус, які потребують госпіталізації, залишається доволі високою. Станом на 21 квітня у стаціонарах міських лікарень перебувають понад 900 пацієнтів.

До теми Локдаун у Львові: Садовий розповів, як у місті святкуватимуть Великдень

У Львові не буде традиційного Великоднього ярмарку

У 2021 році у Львові не буде традиційного Великоднього ярмарку. Місто наразі перебуває у червоній зоні. Відтак, щоб мінімізувати соціальні контакти та уникнути скупчення людей, ярмарок не проводитимуть.

Наразі у місті кількість хворих з важким перебігом хвороби, які потребують госпіталізації, залишається досить високою. Тому міська влада просить львів'ян бути обачними та дотримуватись карантинних обмежень.

Актуально Як у Львові проводитимуть богослужіння на Великдень та Вербну неділю: заява Садового

Коротко про ситуацію з коронавірусом у Львові

  • У Львові з початку пандемії коронавірус підтвердили у понад 61,40 тисяч людей. 45,28 тисячі хворих вже одужали, а 1491 пацієнт помер.
  • Лабораторні центри 20 квітня провели 2225 ПЛР-тестів. 492 з них виявились позитивними.
  • Згідно з рішенням державної комісії з питань ТЕБ та НС, 25 березня Львівщина перейшла у червону зону. Наразі в області діють обмеження, передбачені для найвищого рівня епідемічної небезпеки.
  • Своєю чергою, у Львові міська комісія ТЕБ та НС вирішила продовжити локдаун до 4 травня та дещо послабити карантинні обмеження.
  • У місті відновили роботу початкових шкіл, літніх майданчиків та непродовольчих ринків.

карантин в україні
Головне про карантин в Україні / Джерело МОЗ / Інфографіка 24 каналу