3 березня в Україні зафіксували перший випадок захворювання Covid-19. Оскільки коронавірус стрімко шириться Європою, в країні готуються до того, що це не останній випадок зараження. У зв'язку з цим, у Кабміні заборонили масові зібрання за участю понад 200 людей.

Важливо По всій Україні ввели карантин через коронавірус: що зміниться

Заборона масових заходів у Чернівецькій області

Через випадок коронавірусу, на Буковині ввели надзвичайний стан. Усі навчальні заклади закрили на двотижневий карантин, а з 6 по 16 березня по області діє заборона на проведення будь-яких масових заходів.

Обмеження масових заходів у Сумах

Аби запобігти проникненню та подальшому поширенню коронавірусу в місті, міська влада Сум ввела обмеження на проведення масових заходів – як культурних, так і спортивних.

Заборона масових заходів у Житомирі

У Житомирі влада заборонила масові заходи: розважальні, спортивні та навіть святкові. Окрім того, буде створена мобільна група, яка здійснюватиме контроль безпосередньо за виконанням цього наказу.

Чи можна проводити масові заходи у Львові

У Львівській області заборонили проведення будь-яких масових заходів за участю понад 200 осіб. Форуми, фестивалі та будь-які планові заходи планують перенести. Натомість наказано проводити температурний скринінг та не допускати до заходів людей з температурою.

Обмеження масових заходів у Києві

12 березня у Києві запровадили заборону на проведення масових заходів. Це стосується не лише культурних та спортивних заходів, а й сеансах у кінотеатрах. Розважальні центри та розважальні зони в шопінг молах теж будуть зачиненими на деякий час. Натомість у торгових центрах чергуватимуть санітарні лікарі.

Заборона масових заходів у Дніпрі

У Дніпропетровській області скасували усі масові заходи, які передбачають 200 та більше учасників. Натомість спортивні змагання проводитимуть без глядачів та вболівальників.

Обмеження масових заходів у Харкові

11 березня Геннадій Кернес заявив, що з наступного дня у місті закриють всі театри й кінотеатри, цирки, розважальні центри та ігрові зони в шопінг-молах. Спортивні заходи будуть скасовані, а на неспортивні вводиться обмеження на кількість учасників – не більше, ніж 60 осіб.

Масові заходи в Івано-Франківську

На Прикарпатті також ввели обмеження проведення масових заходів за участю великої кількості людей. Натомість спортивні події проводитимуть без глядачів.

Часткове обмеження масових заходів в Одесі

Театри, кінотеатри та торгово-розважальні центри не закриватимуть. Однак, діє заборона на проведення масових заходів за участю більше ніж 200 людей.

Заборона масових заходів у Тернополі

Цікаво, що у Тернопільській області масові заходи заборонили ще 11 березня. У приміщеннях закритого типу масові заходи заборонили взагалі, натомість на відкритих майданчиках діятиме максимальне обмеження – не більше, ніж 200 людей. Спортивні заходи проводитимуть без глядачів і лише після дозволу міжнародних організацій.

Карантин у Запоріжжі

У Запорізькій області теж заборонили проводити масові заходи за участю 200 та більше людей. Рішення стосується як і спортивних заходів, так і культурних.

Варто знати Китайський коронавірус Covid-2019: симптоми та як намагаються лікувати

що варто знати про коронавірус
Коронавірус у цифрах / інфографіка 24 каналу

Дивіться відео: що думають українці про карантин через коронавірус

Більше новин, що стосуються лікування, медицини, харчування, здорового способу життя та багато іншого – читайте у розділі Здоров'я.