Про це написав мер Львова Андрій Садовий на своїй сторінці у Facebook.

Українська держава закрила останній полігон, куди ми могли вивозити ТПВ зі Львова. Раніше доступ нам повністю закрила Львівська область, згодом всі інші області. Останній полігон, з яким була підписана угода – приватний в Покровську Донецької області. Зранку подзвонив власник та сказав, що змушений розірвати угоду через тиск з боку державних структур,
– наголосив міський голова Львова.

Також мер повідомив, що у зв’язку з цим скликається комісія з надзвичайних ситуацій.

Крім того, чиновник розповів і позитивну новину щодо вирішення проблеми з львівським сміттям.

"Найближчим часом підписуємо з французьскою компанією Egis угоду на виготовлення проекту сучасного сміттєпереробного комплексу та коригування проекту рекультивації старого сміттєзвалища. Угоду підписуємо в присутності пані посла Франції – кошти виділяє французька держава", – зазначив Садовий.

Читайте також: Банкова сама призвела до катастрофи, — Березюк про ситуацію з підозрою Садовому

Нагадаємо, 28 травня на Грибовицькому сміттєзвалищі під Львовом сталась пожежа. Експерти та місцева влада говорять, що причиною міг бути підпал.

Пожежа трапилась у момент, коли Львів вийшов на фінальну стадію погодження в Кабміні проекту будівництва нового сміттєпереробного заводу та рекультивації Грибовицького сміттєзвалища за кошти Європейського інвестиційного банку.