Вибухи було чутно під час повітряної тривоги, яку оголосили майже по всій Україні. Перше повідомлення про це з'явилось у телеграм-каналі "єТривога" о 20:24 3 травня, згодом інформацію підтвердили також мер Львова Андрій Садовий та очільник Львівської ОВА Максим Козицький.

Зверніть увагу Вінниця, Львів, Київ, Дніпропетровщина та Кіровоградщина: по Україні лунають вибухи

Стежте за офіційними повідомленнями від влади

Зазначається, що після вибухів у Львові з'явились проблеми з електропостачанням. За попередньою інформацією від Максима Козицького, по Львову завдали ракетних ударів. Стежте за повідомленнями від офіційної влади й не нехтуйте власною безпекою – залишайтесь в укриттях!

Разом з тим не забувайте, що поширювати фото чи відео наслідків ворожих ударів у месенджерах, соціальних мережах чи загалом у мережі категорично заборонено! Такі дії можуть допомогти російським окупантам коригувати вогонь.

Крім того, у жодному разі не поширюйте інформацію про місця вибухів чи їхні адреси – це ворог також може використати у своїх ницих цілях. Зазначимо, що, окрім Львівщини, вибухи приблизно у той же час 3 травня було чутно й у низці інших міст та регіонів України:

  • Києві;
  • Вінниці;
  • Кіровоградській області;
  • Дніпропетровській області.

Зауважте – Путін повторює Сталіна: дивіться відео