Софійка одужує та вже потроху розмовляє. Самі лікарі називають цю всторію дивом, розповіла радниця – уповноважена Президента України з прав дитини та дитячої реабілітації Дар'я Герасимчук.

Зверніть увагу Різдвяне диво для незламних дітей: у Львові збирають на наркозні станції – як долучитися

Маленька Софійка перенесла надскладну операцію

Дар'я Герасимчук розповіла, що уламок касетного снаряду загарбників пройшов крізь мозок Софійки. Упродовж двох днів дівчинка була в комі.

Пізніше команда нейрохірургів Львівського UNBROKEN Ukraine провела дитині надскладну операцію. Уламок вилучили, а дефект закрили титановою пластиною.

Наразі Софійка вже потроху розмовляє і відновлює тренування, аби якнайшвидше втілити свою найбільшу мрію — виступити на великій сцені,
– підкреслила Дар'я Герасимчук.

Що відомо про історію маленької Софійки

  • Раніше у Львівській міській раді повідомляли, що Софійка разом з мамою потрапили під російський обстріл 4 квітня у Миколаєві. Уламок від касетного снаряду пройшов понад 11 сантиметрів крізь увесь мозок дівчинки від лобної ділянки до потилиці.
  • Упродовж двох днів дівчинка перебувала в комі. Весь час її мама Ніна молила Бога лише про одне – аби донька вижила і не втратила спогадів про неї. На щастя, Софійка прийшла до тями і промовила: "Мамочка!".
  • Далі дівчинку евакуювали до Львова, до Національного реабілітаційного центру "Незламні" на базі Першого медоб'єднання Львова. На дівчинку чекає тривала реабілітація.