Речниця Національної поліції Львівщини Світлана Добровольська дала коментар 24 Каналу, у якому констатувала, що повідомлення про мінування надходили до правоохоронців. Однак наразі невідомо, про які саме заміновані заклади йдеться.

Читайте також У Львові вдруге повідомили про "мінування" ратуші, у Рівному перевіряли об'єкти

Важливо не навіювати паніку

Зі слів Добровольської можна зрозуміти, що інформація про мінування підвищує емоційну напругу, яка і так існує в суспільстві. Тому, власне, розголошувати деталі про повідомлення, що надійшли до силовиків, спікерка відмовилась.

Надійшло повідомлення про замінування кількох закладів у місті Львові. Сказати, які саме заклади, я не те що не можу... Це без потреби. Навіщо навіювати паніку? Їм це лише й потрібно,
– сказала речниця.

На уточнювальне запитання, хто ці "вони" Добровольська не відповіла та лише зазначила, що "думає, що всі самі все розуміють". Очевидно, йдеться про те, що ця паніка вигідна Росії, яка є нашим ворогом.

Варто сказати, що такі повідомлення про мінування не є якоюсь новизною. Перед початком повномасштабного вторгнення в лютому минулого року також масово у ЗМІ з'являлись повідомлення про начебто вибухівку в певних об'єктах цивільної інфраструктури. Це психологічно-інформаційні операції, які проводять росіяни для того, похитнути емоційний стан людей та викликати в них емоцію страху.


Як не піддаватися ІПСО окупанта / Картинка 24 Каналу

Нагадаємо, на початку цього року – а саме 2 грудня – повідомлення про мінування надійшли до поліції Тернопільщини та Вінниччини. Упродовж декількох годин правоохоронці перевіряли, чи закладена вибухівка у приміщеннях місцевих вокзалів. Усіх людей довелось евакуювати на певний час.