До проєкту долучились майже 60 зацікавлених у спорті дітей, підопічних Благодійного фонду "Діти Героїв" віком від 5 до 17 років, батьки яких загинули внаслідок повномасштабної війни в Україні. Вони взяли участь в Олімпійському святі за участю відомих українських спортсменів, інформує 24 Канал.

Читайте також Нова партія допомоги: 500 генераторів отримали Збройні Сили України від компанії "Епіцентр"

Як пройшло справжнє олімпійське свято у рамках "Intersport – Дітям Героїв"

"Повір у себе так, як ми віримо в тебе" – слоган, який став головним лейтмотивом проєкту та спортивного дійства для дітей загиблих Героїв. Багаторазові чемпіони та призери Олімпійських ігор різних років, чемпіони світу та Європи, переможці міжнародних та всеукраїнських змагань з власного досвіду розповіли дітям про ті якості, які їм будуть необхідні для успіхів у спорті. А спортивні вікторини, руханки, естафети з м'ячем додали учасникам позитивних, яскравих, незабутніх емоцій.

"Перший захід пройшов в Інтерспорт у Львові, куди були запрошені підопічні фонду та спортсмени НОКу. В рамках цього заходу Інтерспорт виконав спортивні мрії кожної дитини. Очі дітей під час свята світилися щастям. Мріємо, щоб саме таким було їх дитинство – спортивним та щасливим. Бо спорт – це шлях, який вчить перемагати!" – додала Юлія Максименко.

У Львові пройшов захід "Intersport – Дітям Героїв" / Фото Епіцентр

На завершення олімпійського свята відомі спортсмени вручили подарунки, про які діти мріяли: велосипеди, самокати, спортивні костюми, кросівки, м’ячі, набори для гри у бадмінтон, волейбол, теніс, роликові ковзани, боксерські рукавиці, гантелі, фітнес-спорядження, наплічники тощо.

Діти отримали подарунки від Епіцентру та Intersport / Фото Епіцентр

Учасники проєкту зізнались, що тепер знають, як розпочати свою спортивну кар'єру і якщо дуже захотіти, то можливо досягнути найвищих вершин.

Хто зі спортсменів взяв участь у заході

До заходу також доєдналася велика група відомих олімпійців України, серед яких:

  • срібний призер Олімпійських ігор-2008 Юрій Сухоруков (кульова стрільба),
  • чемпіон та багаторазовий призер чемпіонатів світу та Європи Віталій Вергелес (веслування),
  • учасники Олімпійських ігор Роман Бондарук (кульова стрільба), Антон Дукач (санний спорт), Володимир Гоза (важка атлетика), Роман Бундз (веслування),
  • майстри спорту міжнародного класу з кульової стрільби Анастасія Німець, Володимир Пастернак, Святослав Гудзий, Гліб Кігітов, Софія Пакліковська,
  • учасники IV зимових Юнацьких Олімпійських ігор в Канвондо-2024 санкарі Андрій Муц, Олександр Олещенко, Дарія Некотєнєва,
  • гравчині провідного гандбольного клубу "Галичанка", представники НОК України, голова відділення НОК України у Львівській області Юрій Турянський.

Спортсмени долучились до благодійного заходу "Intersport – Дітям Героїв" / Фото Епіцентр

Intersport

– компанія, яка допомагає людям знаходити своє місце в спорті та надавати найкращі рішення для цього. З початком війни Intersport Україна активно допомагає та підтримує дітей. Взимку компанія передала 5966 одиниць якісного зимового одягу та взуття дітям, які втратили батьків через війну – на загальну суму понад 12 мільйонів гривень.