Генератори підходять для використання у польових умовах, адже є компактними й мобільними, зазначає 24 Канал. Вони допомагатимуть користуватися електроенергією впродовж тривалого часу.

Читайте також Епіцентр передав українським медикам вже 76 реанімобілів

ЗСУ отримали 500 генераторів від компанії "Епіцентр"

"Компанія "Епіцентр" завжди допомагала, допомагає і буде допомагати Збройним Силам України. Ми передали 500 генераторів різної потужності від 3,5 до 7 кіловатів, які допоможуть військовим підрозділам виконувати бойові завдання на передовій. І це наш внесок у загальну перемогу", – сказав Іван Черноног, начальник служби безпеки ТОВ "Епіцентр К".

Генератори передали в межах ініціативи Заряджай на контрнастрійГенератори передали в межах ініціативи "Заряджай на контрнастрій" / Фото "Епіцентру"

За словами Валерія Дондюка, начальника електротехнічної Служби Збройних Сил України, такі генератори ідеально підходять для використання у польових умовах завдяки мобільності й забезпечують електроживленням впродовж тривалого часу.

"Підрозділи, які виконують завдання на лініях зіткнення, виконують їх в умовах відсутності промислової електромережі. Тому забезпечення будь-якого озброєння чи то зв'язку, чи підрозділів ППО, медичних стабілізаційних пунктів, польових кухонь відбувається фактично завдяки генераторам, які отримують відповідно до потреби", – зазначив Валерій Дондюк.

Якби це був би мирний час, ми забезпечили б потреби на 100 відсотків. А з врахуванням того, що в ході бойових дій знищується військова техніка, в тому числі генератори, потреба постійно є і на момент цієї передачі ми закриємо її певний відсоток,
– додав начальник електротехнічної служби ЗСУ.

До ініціативи долучились 1,5 мільйона громадянДо ініціативи долучились 1,5 мільйона громадян / Фото "Епіцентру"

Генератори передали в межах благодійної ініціативи "Заряджай на контрнастрій", до якої приєднались понад 1,5 мільйона покупців.

Ми дякуємо усім нашим покупцям, які долучилися до благодійної ініціативи. Вона ще триває. Ми не маємо права зупинятися, перед нами нові виклики і ми будемо допомагати країні до перемоги,
– наголосила Ірина Шинкаренко, директор з реклами та маркетингу ТОВ "Епіцентр К".

Компанія Епіцентр передала 500 генераторів ЗСУКомпанія "Епіцентр" передала 500 генераторів ЗСУ / Фото "Епіцентру"

Загалом група компаній "Епіцентр" спрямувала понад 2 мільярди гривень на допомогу країні в час війни, передала 76 реанімобілів бойовим та цивільним медикам.