На жаль, вже після відбою тривоги з'явилася інформація, що було влучання. За інформацією моніторингових каналів, мовилося про Малехів

Докладніше про атаку "Шахеди" атакують Захід України: є загроза для Львова, працює ППО

"Шахеди" у Львові: що відомо про наслідки атаки

Близько 4 ранку міський голова Львова Андрій Садовий написав у соцмережах, що є інформація про влучання, але її слід перевірити. За кілька хвилин інформація, на жаль, підтвердилася.

Влучання в Малехові, Львівська громада. Відомо про одного пораненого чоловіка-охоронця, 70 років. Стан середньої важкості. Його госпіталізувала швидка,
– повідомив Садовий.

Місцеві телеграм-канали також писали, що у Малехові є пошкоджені будинки, зокрема – вибиті вікна, розсипані уламки скла. Також була пожежа, але її вдалося оперативно погасити самим мешканцям.

Оновлення станом на 04:47. У Малехові пошкоджено багатоповерховий житловий будинок, вибито 20 вікон, пише міський голова Львова Андрій Садовий. Пошкоджено офісне приміщення – саме звідти госпіталізували охоронця. Ще у приватному секторі вибито вікна у 5 будівлях.

Оновлення станом на 05:30. Надійшла інформація від Львівської ОВА: під час першої нічної атаки "Шахедів" на Львів постраждав 47-річний чоловік. Він зазнав різаних ран, медики надали допомогу на місці, обійшлося без госпіталізації. Це те, що підтвердили медики станом на 05:30.

Пошкоджені будівлі у Малехові / Фото опублікував Андрій Садовий

Зверніть увагу:

  • Про роботу ППО цієї ночі повідомляли й у Дніпропетровській області, зокрема у Криворізькому районі.
  • Станом на 04:20 тривога через дрони була скасована майже всюди, окрім Хмельницької, Тернопільської та Івано-Франківської областей. За інформацією моніторів, там ще блукає один "Шахед".
  • А вже на 04:30 повітряну тривогу оголосили знову й на Львівщині. Тож іще раз наголошуємо: поки не минула загроза та не оголосили відбій, слід перебувати у безпечних місцях!
  • Остаточний відбій повітряної тривоги та загрози "Шахедів" в Україні оголосили після 05:30 ранку.