"Тягнибок пропонує заборонити іноземцям всиновлювати українських дітей. Це повна маячня. Я маю право так говорити, бо сам виховувався у дитячому будинку та інтернатах. Треба спочатку думати про дітей, а не про гучні політичні заяви. Ті, хто не знають, що таке життя дитдомівця, не в праві вирішувати долю цих нещасних дітей. Не можна ставити політику вище інтересів дитини", - написав лідер Радикальної партії Олег Ляшко на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook.

Він додав, що було б краще, якби маленьких українців всиновлювали громадяни нашої держави, але для розвитку культури усиновлення потрібно, на думку нардепа, ще багато років.

"Велика рідкість, коли така дитина досягає чогось у житті. Те, що пацан з дитдому Олег Ляшко став народним депутатом - на жаль, виняток із правил. Сумно, але чесно: хай краще діти отримають гідне життя на чужині, ніж пропадуть на рідній землі. У кожного у дорослому віці буде можливість повернутися в Україну, якщо справді захоче", - також написав Олег Ляшко у соціальній мережі.

"Не треба путінізувати нашу державу аналогом російського закону Діми Яковлєва. Тим більше, батьки часто відмовляються від важкохворих дітей, а мешканці США і Західної Європи вважають честю усиновлювати саме таких дітей, щоб далі вилікувати їх, виховати і вивчити. Хай буде соромно політикам, які вважають, що таким дітям краще у ранньому віці померти в Україні без батьківської опіки і повноцінного лікування", - вважає політик.

Нагадаємо, як заявив нардеп-свободівець Ігор Мірошниченко, партія "Всеукраїнське об'єднання "Свобода" виступає проти надання права всиновлення українських дітей іноземцям.

До слова, раніше народний депутат Віктор Балога закликав підтримати законопроект Віктора Януковича щодо всиновлення. "Преса пише, що Президент вніс законопроект з приводу правил усиновлення українських дітей іноземцями. В зовнішній політиці до Януковича питань багато, але за цей закон я голосуватиму сам, і переконуватиму це робити всіх, кого зможу", - написав Віктор Балога на своїй сторінці у соціальній мережі.