Пряма трансляція на
Останні випуски

Ляшко, Пинзеник, Лозовий, – хто з депутатів не підтримав арешту Добкіна

Михайло Добкін
Михайло Добкін / Фото з вільних джерел

Верховна Рада у четвер 13 липня проголосувала "за" притягнення народного депутата Михайла Добкіна до кримінальної відповідальності та дозволила його арештувати.

"За" арешт проголосували 242 нардепи, "проти" – 28, 12 парламентаріїв утрималися і 46 – не голосували, пише ДС.

Цю новину радісно сприйняли далеко не всі. Знайшлись у Верховній Раді й ті, хто голосував чи утримався, й серед них можна зустріти дещо несподівані імена.

Так, у фракції "Блок Петра Порошенка" ніхто не проголосував проти арешту Добкіна. Однак, утрималися під час голосування Василь Брензович, Валерій Давиденко, Григорій Заболотний та Леонід Козаченко. В "Народному фронті" проти арешту Добкіна проголосував глава регламентного комітету Павло Пинзеник. Утримався Ярослав Едаков, а не голосували Тетяна Донець, Андрій Левус і Максим Поляков.

Читайте також: Добкін прокоментував зняття з нього недоторканності: "Це була чиста політика і нічого більше"

Також, були зареєстровані у залі ВР, але не голосували Володимир Арешонков, Юрій Буглак, Ярослав Лесюк, Анатолій Матвієнко, Микола Паламарчук, Олександр Співаковський, Олександр Урбанський, Сергій Алексєєв, Александ Бакуменко, Сергій Березенко, Олександр Бригинець, Олег Великін, Олександр Грановський, Віталій Гудзенко, Олександр Домбровський, Давид Макар'ян, Артур Палатний, Олександр Ревега та Тетяна Ричкова.

У "Самопомочі" і "Батьківщині" арешт підтримали всі присутні на засіданні депутати. А з "Радикальної партії" не підтримали арешт Добкіна Олег Ляшко і Андрій Лозовий.

Нагадаємо, що Верховна Рада все ж позбавила Добкіна недоторканості. Одразу після цього до нього звернувся генпрокурор Юрій Луценко – 14 липня нардепа чекають о 14:00 на допит.

Також Лев Підлісецький написав про торги щодо Добкіна у Раді. А радник голови МВС та нардеп України Антон Геращенко готує позов до суду проти одіозного нардепа.

powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Коментарі