Про це він написав на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook.

"Нашу вимогу виконано! Ми вітаємо сьогоднішнє рішення уряду про підвищення мінімальної зарплати вдвічі та встановлення її на рівні 3 200 гривень на місяць з 1 січня 2017 року. Саме цього революційного рішення наполегливо вимагала від влади "Радикальна партія" впродовж останніх 1,5 року", – написав політик.

Ляшко підкреслює, що лише радикальне підвищення купівельної спроможності українців, підвищення їхніх трудових доходів дозволить розігріти внутрішній ринок і стимулювати економічне зростання в країні.

При цьому, зовнішні запозичення депутат пропонує використовувати лише як тимчасову подушку безпеки, а не як панацею від усіх проблем.

"Наступними мають бути: рішення про підвищення мінімальної пенсії мінімум удвічі, радикальне збільшення бюджетних витрат на енергомодернізацію та енергозбереження, податкове стимулювання збільшення видобутку власного газу, збереження спецрежиму оподаткування сільгоспвиробників, підтримка національного виробництва через механізм індустріальних парків та експортно-кредитне агентство", – підкреслює Ляшко.

Він додав, що депутати "Радикальної партії" вже напрацювали відповідні законопроекти.