Про це повідомила прес-служба Спеціалізованої антикорупційної прокурактури у Facebook.

У прокуратурі зазначили, що вже не вперше викликають на допити політиків та публічних осіб до САП та НАБУ. Але лідер Радикальної партії вирішив відзначитись, зробивши з візиту до антикорупційних органів шоу – Ляшко писав щогодини пости у своєму Facebook про політичний тиск.

Вказаний народний обранець напередодні допиту влаштував у себе на сторінці у Фейсбуці цілу драму, яка дає підстави задуматися — а до чого така піар-активність? Адже, якщо немає чого приховувати — то навіщо заздалегідь шукати надумані виправдання?
– йдеться у повідомленні.

У САП зазначили, що дійсно внесли відомості до ЄРДР за фактом набуття народним депутатом у власність активів у значному розмірі за ознаками злочину, передбаченого статтею "Незаконне збагачення".

"Під час допиту сьогодні Олег Ляшко вів себе зухвало та зверхньо по відношенню до детективів та прокурорів, обзиваючи їх нецензурними словами. Деталі вказаного допиту будуть оприлюднені після завершення досудового розслідування", – додали у САП.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні триває.

Нагадаємо, вранці 25 квітня Олег Ляшко прибув на допит в НАБУ. Тоді він заявив, що виклик до НАБУ став для нього несподіванкою.

За словами Ляшка, допит тривав 4 години. Його допитували в якості свідка у справі про незаконне збагачення.