"Металург" все ж вистраждав останній квиток до півфіналу плей-оф КХЛ, у вирішальному матчі чвертьфінальної серії проти "Авангарда". Досі команди здобули по три перемоги у шести поєдинках три, з яких завершували лише в овертаймі. Поставивши на обережність, не поспішали із закинутими шайбами і в останній зустрічі в Омську.

Момент істини врешті-решт настав на 8-й хвилині другого періоду. Гліб Клименко, чкурнувши перед носом суперника, проворно замкнув простріл Енвера Лисіна. Не змарнувати хиткої переваги "Магнітка" зуміла завдяки голкіперу. Георгій Гелашвілі за гру парирував усі 27 кидків гравців "Авангарда".

13 з них господарі завдали в останній двадцятихвилинці. Безуспішні спроби врешті-решт змусили йти ва-банк шістьма польовими. Цього тільки і чекав Денис Платонов. Саме він, закинувши, у порожні ворота, розчавив останні надії Омська на успіх. 2:0 і 4:3 у серії на користь "Металурга". Наступний суперник магнітогорців – "Салават Юлаєв".