Про це у своєму відеоблозі "ЦРУ. За кадром" Тетяна Мартинюк.

Читайте також: На Львівщині через сильний туман сталися дві смертельні ДТП

Суть конфлікту така – розпорядженням Голови Львівської обладміністрації ділянки навколо озера Наварія, що на Львівщині виділили воїнам АТО. Але як потім зясували журналісти – справжніх АТОВців у списку виявилося менше половини, а решта – чиновники та бізнесмени! Натомість місцеві пустомитівські ветерани, що так само звертались по обіцяну державою землю до чиновників, лишилися за бортом.

Ділянки понарізали упритул до берега, деякі навіть зайшли на городи місцевих мешканців, а ліс, насаджений біля водойми понад півстоліття тому – теж опинився у зоні ризику. Адже якщо там відведуть землі під забудову – він 100% приречений на вирубку.

озеро наварія
Озеро Наварія на Львівщині

І от тепер маємо висновки комісії , яка перевіряла список з розпорядження того ж таки губернатора – порушень нема. Нікого не викреслили, місцевих АТОвців не додали. Вже нікого не хвилює, що більшість не учасники бойових дій, адже кожен громадянин має конституційне право на отримання землі. Ветерани, звісно, – позачергово, решта – просто скористались своїм правом.

Згідно генплану села, який вже затверджений у самій Наварії – ця територія – місце відпочинку, а ніяк не забудова. Отже, зараз питання на паузі, бо між Пустомитівською міськрадою та обладміністрацією за її статус ведеться судовий спір. І це дуже не подобається без 5 хвилин новим землевласникам, що спромоглися потрапити до скандального списку.

Відео повного випуску "ЦРУ. За кадром" за 10 жовтня 2018: