Наталія з сином Ярославом та донькою Яною саме прибули на вокзал та чекали на евакуаційний потяг. Однак ворожий снаряд змінив життя сім'ї назавжди.

До теми Джолі поспілкувалась з дітьми з Краматорська, волонтерами і відвідала школу-інтернат у Львові

Родина мешкала у Новоградському, що на Донеччині. Рідний тато діток-близнюків помер, а вітчим – пішов воювати.

Мама та донька втратили ноги через ворожий обстріл

У квітня мама Наталія вирішила вивезти дітей з-під обстрілів. Тож вони з валізами приїхали на вокзал. Поки чекали на евакуаційний потяг, Яна попросила в мами чаю, який готували волонтери на пероні. Ярослав лишився стерегти речі в приміщення.

Коли Наталія з Яною вийшли на вулицю, пролунав потужний вибух. Наталія пригадала, що коли розплющила очі, все було в крові. Потім побачила, що у доньки немає ніг.

Лише після того, як жінка не змогла підвестися, зрозуміла, що і сама без однієї нижньої кінцівки.

Постраждалу родину лікують у Львові

Сім'я з Донеччини, яка постраждала у Краматорську, вже кілька тижнів перебуває у Дитячій лікарні Святого Миколая Першого медоб'єднання Львова, що на вулиці Пилипа Орлика, 4.

Читайте також З лікарень виписали 42 людини: постраждалі розповіли про обстріл вокзалу в Краматорську

Зараз Ярослав, Яна та їхня мама вже усміхаються, бо нарешті в безпеці. З подарунками до них постійно приходять волонтери і знаменитості.

Мама і донька залишились без ніг через обстріл у Краматорську / Фото медоб'єднання Львова

Крім того, вже зовсім скоро сім'я вирушить на протезування та реабілітацію до Сполучених Штатів. Ярославчик розповів, що найдужче хоче, аби мама і сестричка нарешті стали на ноги. До того часу обіцяє продовжувати бути їхньою надійною опорою і підтримкою.

Обстріл вокзалу Краматорська: що треба знати

  • Російські загарбники зранку 8 квітня запустили ракету на вокзал Краматорська.
  • Саме тоді цивільні мешканці, здебільшого – жінки та діти, чекали на евакуацію.
  • На ракеті окупанти цинічно написали "за детей". Внаслідок удару загинули понад 50 людей. Ще приблизно 100 осіб зазнали важких поранень.
  • Медзаклади Дніпропетровщини прийняли 98 поранених з Краматорська. З них 19 – діти. 2 людини померли у лікарнях від травм, не сумісних з життям.