Ольга Михайлівна Кузьменко пішла з життя 23 вересня. Як на її смерть відреагували у мережі – читайте у матеріалі 24 Каналу.

Зверніть увагу Тепер вони з Кузьмою разом: яким був життєвий шлях Ольги Кузьменко

Донька перепостила допис гурту

Онука Ольги Михайлівни – Барбара Кузьменко – перепостила у свої сторіс в інстаграмі допис гурту Скрябіна. На фото вона разом зі своїм сином.

"Мам..." – такий підпис під цим дописом.

Очевидно, це пов'язано із відомою однойменною піснею Кузьми.

Реакція Руслани

На смерть Ольги Михайлівни відреагувала також і українська співачка, переможниця "Євробачення-2004", Руслана Лижичко. Вона присвятила жінці допис у фейсбуці.

Пані Олю! Спочивайте з миром…
– написала вона.

Реакція Ірини Білик

Українська співачка Ірина Білик відреагувала на смерть матері свого близького друга.

На сторінці в Instagram Білик розмістила архівну світлину, на якій Кузьма зображений разом зі своєю мамою, і підписала її:

"Є лише один великий сенс в цій смерті, – вона дуже скоро побачить свого Андрійка! Спочивайте з миром, Ольго Михайлівно!" – написала вона.

Жінці присвятили вірш

Користувачка інстаграму martusya_poet посмертно присвятила Ользі Михайлівні вірш. У ньому мовиться, що вона тепер назавжди поряд із сином.

Скриншот вірша про маму Скрябіна
Мамі Скрябіна присвятили вірш / Скриншот 24 Каналу

До слова, співачка Руслана розповіла, що для Кузьми Ольга Михайлівна була найкращим другом. А легендарна пісня з'явилася, бо він обожнював слово "мама".

Реакція Максима Козицького

Начальник Львівської ОВА Максим Козицький також відреагував на смерть матері культового українського музиканта.

"Не стало Ольги Кузьменко, мами Кузьми Скрябіна. Світла памʼять світлій людині", – написав він у своєму телеграмі.

Звичайні користувачі теж не залишились осторонь такої втрати. Вони присвячують Ользі Михайлівні сотні дописів та висловлюють свій захват жінкою та співчуття родичам.

Як користувачі твітера та фейсбуку реагують на смерть матері Кузьми

Яким був життєвий шлях Ольги Михайлівни Кузьменко

  • На 77 році пішла з життя Ольга Кузьменко – мама Кузьми Скрябіна. Вона була письменницею та освітянкою, патріоткою України й найкращою у світі мамою геніального сина. Це їй він присвятив рядки: "ти мене вибач, що я став дорослий". Співачка Руслана розповіла, що для Кузьми Ольга Михайлівна була найкращим другом. А легендарна пісня з'явилася, бо він обожнював слово "мама".
  • Вона народилася через два роки після завершення Другої світової війни – у 1947 році. Рідне село – Сіде (Самбірський район Львівської області). Як і її син, Ольга Михайлівна була закохана у музику. Спершу закінчила музичну школу, згодом – Дрогобицький інститут музичного мистецтва.
  • Ольга Михайлівна створила дитячий колектив. Її юні учні виконували переважно народні пісні. Зокрема, обрядові. Також жінка викладала гру на фортепіано. Згодом відкрила свою майстерню з виготовлення керамічних янголів. Мешкала у містечку Брюховичі на Львівщині.
  • Після загибелі сина Ольга Михайлівна написала 3 книги: "Моя дорога птаха", "Група "Скрябін" та друзі по сцені", "Колискова для Андрійка". Вони вийшли друком у "Видавництві Старого Лева".