Про це повідомляє Associated Press.

За даними видання, Манафорт запропонував політичний стратегічний план на 2005 рік щодо підриву антиросійської опозиції в колишніх радянських республіках, де зазначив, що може "принести велику користь уряду Путіна".

Відтак, Манафорт домовився з близьким союзником Путіна, російським алюмінієвим магнатом Олегом Дерипаскою. Вони підписали річний контракт в розмірі 10 млн дол., починаючи з 2006 року, і підтримували ділові стосунки, принаймні, до 2009 року.

Видання стверджує, що план Манафорта передбачав вплив на політиків, бізнесменів і ЗМІ в США, Європі та пострадянських республіках в інтересах уряду Путіна навіть у разі погіршення відносин Москви і Вашингтона.

Сам Манафорт підтвердив журналістам, що працював на Дерипаску. Він наголосив, що робота була законною і він представляв інтереси бізнесмена в різних країнах. Манафорт також заявляв, що ця робота була несправедливо віднесена до категорії "недоречної або нечестивої" в рамках "кампанії наклепів".

Читайте також: Лещенко оприлюднив нові деталі про "чорну бухгалтерію" Партії регіонів та Манафорта

Я майже десять років тому працював з Олегом Дерипаскою, представляючи його службові та особисті питання у тих країнах, де у нього були інвестиції. Моя робота для пана Дерипаски не пов'язана з представленням російських політичних інтересів,
– сказав Манафорт.