Уболівальникам велодрому не довелось довго чекати першого взяття воріт. Вже на вісімнадцятій хвилині Габріель Хайнце виявився безжальним до свого колишнього клубу.

Аргентинець чудово виконав стандарт і круглий нахабно обминувши стінку залетів точно у кут воріт. Та вже в середині тайму парижани встановили статус-кво. Якщо після першого пострілу рамку воріт Манданди врятувала стійка, то парирувати удар Клемана Шантома було вже нікому. Підопічним Дідьє Дешама аж ніяк не хотілось йти на перерву за нічийного рахунку.

Таке бажання господарів втілив у реальність Андре Айю. Ганський нападник вискочив вище за усіх і притул розібрався як з обороною так і з голкіпером. У наступній 45-хвилинці як "Марсель", так і ПСЖ мали мінімум по одній нагоді аби змінити рахунок у матчі. Та арбітру більше так і не довелось вказувати на центр поля. 2-1 "Олімпік" помстився за виїзну поразку у першому колі.

Чергової поразки зазнав аутсайдер "Арль" на виїзді від "Кана". Єдиного гола на 19 хвилині виявилось достатньо "Нансі" аби переграти "Монако".

Продовжує лідирувати "Лілль". На чотири пункти менше у "Марселя". Нічия з "Ліоном" опустила "Рен" на другу сходинку. "Ліон" поки що претендує лише на Лігу Європи.