А потім доведеться пройти ще додатковий вишкіл у навчальному центрі ВДВ. В одному з таких центрів працюють інструктори "Марусиних ведмедів". Вони готують бійців, які хочуть захищати свою країну на передовій.

Наше завдання – підготовка взводів, які після проходження курсу навчання в інструкторів "Марусиних ведмедів", не будуть розформовуватися в бригаді,
– розповіла керівник навчального центру "Марусині ведмеді" Маруся Звіробій.

Взводи, які готують інструктори Марусі Звіробій, це не просто злагоджена військова одиниця. Хлопці ставляться один до одного як до членів сім’ї.

Всі "Марусині ведмеді" – цілеспрямовані, вмотивовані бійці, які хочуть захищати Україну. Тому одразу після навчання вони одразу вирушають в зону бойових дій.

Потрапити до лав "ведмедів" можуть лише кращі з кращих. Спочатку кандидати проходять відбір у десантні війська, а вже потім індивідуальну співбесіду з керівником навчального центру.

Ми дивимося чисто на його людські бійцівські якості. В нас він вже має довести, що він є командним гравцем і готовий в складі команди стояти за свою країну, стояти за своїх побратимів,
– розповіла Звіробій.

Зараз Маруся Звіробій комплектує львівську 80-ту бригаду та житомирську 95-ку, тому запрошує тих, хто хоче навчитися боронити свою країну на передовій.

Записатись до лав "Марусиних ведмедів" можна за телефоном 095 397 81 30.

Читайте також: Як виглядають парашутні стрибки десантників на воду: видовищні фото