Попередньо, у столиці потужно працювала наша ППО. Наслідки атаки – наразі уточнюють.

Важливо У Києві пролунали вибухи: працює ППО, не покидайте укриттів і не стійте біля вікон

У Києві зникли світло та вода

Як повідомив міський голова Віталій Кличко, у деяких мікрорайонах Святошинського району немає світла та води.

Екстрені служби працюють,
– зазначив він.

Згодом Кличко повідомив, що у Святошинському районі, де були перебої з електрикою, енергетики відновили електропостачання.

До речі, у КМВА повідомили, що у Києві внаслідок роботи ППО по збиттю ворожих цілей сталося падіння уламків в Голосіївському та Дарницькому районах столиці. Усі екстрені служби слідують на місця. Інформація щодо жертв та руйнувань уточнюється.

Кличко уточнив, що у Шевченківському районі уламки ракети пошкодили газову трубу. Пожежі немає. Газова служба на місці. У Дарницькому районі є руйнування нежитлових будівель. Наразі інформації про постраждалих немає.

"Рятувальники гасять пожежу в Дарницькому районі. Є звернення до медиків. У Голосіївському районі руйнувань і постраждалих немає", – наголосив міський голова столиці.

Попередня масована атака України: що відомо

  • У ніч на 20 вересня противник застосував ударні БпЛА типу "Shahed-136/131".
  • Усього було зафіксовано пуски кількох груп ударних БпЛА (за попередніми даними близько 24) з південно-східного та північного напрямків.
  • Унаслідок бойової роботи 17 "Шахедів" знищено протиповітряною обороною по маршруту слідування у межах Сумської, Полтавської, Кіровоградської та Дніпропетровської областей.
  • На жаль, є кілька влучань у нафтопереробний завод на Полтавщині, внаслідок чого роботу підприємства тимчасово зупинено. Над ліквідацією наслідків працюють відповідні служби.