Військовий експерт, льотчик-інструктор та полковник ЗСУ в запасі Роман Світан розповів 24 Каналу, що росіяни за місяць виготовляють понад 100 ракет. Їм вдалось накопичити достатню їх кількість, за його словами, навіть недоторканий запас озброєння росіяни вже підготували.

Дивіться також Росія завдала щонайменше 6 ударів "Шахедами" та ракетою по Харкову: там фіксують пожежі

"Завдати ракетного удару окупанти можуть в будь-який момент без накопичення, бо у них вони вже є", – сказав він.

Чому немає масованих обстрілів

Світан припустив, що у росіян зараз немає цілей, по яких вони могли б масово використовувати свої ракети.

Завдяки зовнішньому впливу відбулось розосередження систем життєзабезпечення енергогенераторів (які колись були ціллю Росії – 24 канал). Військові вже навчились працювати у режимі нанесення повітряних атак. Тому вміло оминають їх,
– зауважив він.

Росіянам окрім мирних жителів немає по чому стріляти. Світан вважає, що це геноцид, який продовжується вже не один рік. Ворог постійно обстрілює Харків, Одесу та Нікополь.

Як тільки у росіян з'являється інформація про нові цілі (на території України – 24 Канал), то вони одразу відправляють крилаті ракети або "Іскандери". Тому розслаблятись точно не варто, бо озброєння у них є,
– висловився військовий експерт.

Ракетні обстріли України: останні новини

  • Окупанти знову обстріляли Одесу 17 травня. Місто здригалося від вибухів. Вдень росіяни спочатку завдали ударів балістичними ракетами, а потім почали обстріл з авіації.
  • Росіяни завдали ударів по Одесі та Харкову. Місцева влада закликає жителів ховатися в укриттях, адже 17 травня в обох містах пролунало щонайменше по одному вибуху.
  • Ворог 16 травня атакував Полтавську область. Журналісти Суспільного повідомили про вибухи в Миргородській громаді, які трапилися о 13:45.