Президент Америки Дональд Трамп у напруженій ситуації, що склалася в Ірані, звинуватив свого попередника Барака Обаму. Про це він написав у своєму Twitter-акаунті.

Читайте також: США хочуть створити міжнародну коаліцію проти Ірану

"Іран зазнає невдачі на усіх рівнях, незважаючи на жахливу угоду, яку уклала з ним адміністрація Обами. Багато років великий іранський народ страждає від репресій. Вони прагнуть їжі та свободи. Разом із правами людини багатство Ірану було розграбовано. Час для змін настав!" прокоментував глава Білого дому.

Росія, яка довго зберігала мовчання щодо заворушень проти зубожіння та корупції в Ірані, різко зреагувала на висловлювання Трампа. Посольство РФ у США застерегло Сполучені Штати від будь-якого втручання у внутрішні справи цієї країни, передає Newsweek.

"Ми (МЗС Росії – "24") сподіваємося, що ситуація в Ірані не стане розвиватися за сценарієм кровопролиття і насильства. Це внутрішня справа Ірану. Зовнішнє втручання, яке дестабілізує обстановку, недопустиме", йдеться у повідомленні посольства РФ у США.

Видання зауважує, це найбільші протести в Ірані з 2009 року, коли після офіційного оголошення підсумків президентських виборів в країні сталися масові заворушення. Влада Ірану готова до їхнього силового придушення, аби не допустити продовження нестабільності у столиці Тегерані.

Читайте також: Як масові протести в Ірані стосуються України та Росії