Зазначимо, що підопічні Сергія Реброва у видовищному поєдинку здобули вольову перемогу над Словаччиною. Попри перший пропущений гол, українці зрівняли рахунок, а після вирвалися вперед.

Дивіться також Шапаренко – жахливий сон суперника: Яремчук виводить Україну уперед зі Словаччиною – відео голів

Фани у футболках "Хочу жить"

Під час матчу Україна – Словаччина на трибунах помітили фанів з символікою державного проєкту "Хочу жить".

Це не російська пропаганда чи провокація. Поки російська влада блокує дзеркала нашого сайту і будь-які згадки про наш проєкт, українці розповідають усьому світу про нього прямо під час матчу,
– вказали у проєкті.

Проєкт "Хочуть жить" на матчі Україна – Словаччина / фото "Хочу жить"

Зазначимо, що "Хочу жить" – державний проєкт Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими. Він створений для військовослужбовців Збройних сил Росії та Білорусі, які бажають добровільно здатися у полон.

Фани у футболках "Хочу жить" на матчі: дивіться відео

Проєкт гарантує утримання військовослужбовців згідно з нормами Женевських конвенцій. Крім того, таким військовослужбовцям також гарантується, що після добровільної здачі в полон вони не будуть обміняні і не будуть повернені до Росії, якщо не забажають цього самі.

Результати матчу Україна – Словаччина

  • Матч двох збірних відбувся на стадіоні "Меркур-Шпіль-арена" у Дюссельдорфі.
  • Суперники зіграли поєдинок в рамках 2-го туру групи Е на Євро-2024.
  • Рахунок у футбольному протистоянні відкрила Словаччина. Однак вже у другому таймі влучний удар Шапаренка зміг зрівняти матч. Вже на 80-й хвилині гри Яремчук закотив вирішальний гол.
  • Таким чином зустріч закінчилася рахунком 2:1.