Рейси між Україною та Індією триватимуть 6 годин 50 хвилин і будуть виконуватися тричі на тиждень, а вже з 7 червня кількість польотів збільшиться до чотирьох рейсів на тиждень. Про це повідомляється на офіційному сайті МАУ.

Перельоти виконуватимуться до/з Міжнародного аеропорту Делі (Indira Gandhi International) на літаках Boing 767-300.

Читайте також: Після виходу Ryanair з України, МАУ суттєво зменшила кількість бюджетних квитків.

Мінімальна вартість квитка в дві сторони з урахуванням всіх зборів та податків становитиме: з Києва від 14849 гривень (проте ціна може змінюватися в залежності від коливань курсу гривні до долара США), а з Делі – від 529 доларів США.

"Делі стане п'ятим далекомагістральним маршрутом в мережі МАУ і другим пунктом, що з'єднує Україну з країнами Індійського субконтиненту. Ми раді, що повітряне сполучення між Києвом і Делі, перерване в 2013 році, буде нарешті відновлено. Відкриття нових маршрутів на східному напрямку сприятиме розвитку хаба в Міжнародному аеропорту "Бориспіль" і допоможе Україні вигідно використовувати своє географічне положення і повною мірою реалізувати свій транзитний потенціал. Ми розраховуємо, що авіаційний вузол в Києві буде також зручним місцем пересадки транзитних пасажирів, які подорожують до пунктів маршрутної мережі МАУ в Північній Америці", – зазначила корпоративний прес-секретар МАУ Євгенія Сацька.

Нагадаємо, що у травні МАУ відкрила продаж квитків за ціною лоукост-перевізників.