Держсекретар США наполіг на дипломатичному вирішенні конфлікту в Нагірному Карабасі під егідою співголів мінської групи ОБСЄ. Про це 24 жовтня повідомила пресслужба Державного департаменту США.

Цікаво Пішки йдіть на танк: обурені вірменські військові покидають позиції в Нагірному Карабасі

Крім того, Помпео закликав Вірменію та Азербайджан виконати умови щодо перемир'я, про які сторони домовилися 10 жовтня у Москві, та 25 жовтня – у США.

Що відомо про третє перемир'я Вірменії та Азербайджану

Вірменія та Азербайджан втретє домовились про перемир'я у Вашингтоні. Держави запевнили, що виконуватимуть домовленості. Згодом президент США Дональд Трамп заявив, що сторони конфлікту дотримуються режиму припинення вогню.

Водночас через 5 хвилин після початку перемир'я у Нагірному Карабасі пролунали постріли. У Вірменії визнали, що армії Азербайджану вдалося прорватися за кількома напрямками по лінії фронту.

Раніше держави також зривали перемир'я одразу після його оголошення. В ескалації конфлікту вони звинувачували одна одну.

Зауважимо, раніше в мережі опублікували відео, на якому видно, як обурені вірменські військові покидають позиції у Нагірному Карабасі. Вони розповіли, що керівництво покинуло їх напризволяще та змушує воювати без зброї.