Пряма трансляція на
Останні випуски

Майже 400 десантників урочисто прийняли присягу в Житомирі: з'явилось відео

- Читать новость на русском

Ніхто крім нас – це гасло стало близьким ще для 400 чоловіків. Молоді десантники прийняли присягу у єдиному в Україні навчальному центрі ВДВ, що дислокується у Житомирі. Позаду у хлопців півторамісячний курс молодого десантника, попереду – півтора року служби у вже оновлених десантно-штурмових військах.

Дмитро та Анфіса Василевичі приїхали на присягу свого сина з Києва. Батьки розповідають, що до армії хлопець був кухарем. Коли прийшла повістка, він не вагаючись вирішив служити.

"Країні потрібні захисники, і я один із них. На мою думку, захищати державу – обов'язок кожного мужчини", – розповів військовий Сергій Василевич.

Читайте також: Українські ВДВ змінюють назву та однострій: думка десантників щодо змін

Новоспечених десантників близько 400. Це хлопці з усієї України – від Львова до Харкова. Попереду в них ще кілька тижнів підготовки, далі – служба у частині десантно-штурмових військ. У навчальному центрі молодим десантникам вирішили показати, що ж на них чекає вже згодом.

Доповнювати один одного ці хлопці будуть вже у новому статусі десантно-штурмових військ, у нових марунових беретах та із новим професійним святом – 21 листопада.

powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Коментарі