Медики можуть "передати" постраждалого іншій бригаді

У разі потреби медики повинні зупинити кров у постраждалого. Про це журналістам 24 каналу розповів лікар з медицини невідкладних станів Володимир Ананєвич.

Рекомендуємо День у "швидкій": про проблеми екстреної допомоги, COVID-19 та що дратує медиків

У нас була пацієнтка в мозковій комі, з інсультом, ми їхали на госпіталізацію. Фактично в нас на очах відбулося мото-ДТП. Ми зупинилися та оглянули мотоцикліста. Оскільки в нього не було критичності й вже під'їжджала інша бригада, ми фактично передали його іншій бригаді,
– сказав Ананєвич.

Утім він пояснив, що одна бригада не може одночасно прийняти двох критичних пацієнтів, оскільки місце в автомобілі – одне. Тому медики повинні переконатися, що немає загрози для життя постраждалих. Якщо пацієнт стабільний, то очікує наступного борта.

"Але ми маємо фізично передати людей наступному борту. Також ми можемо скоординувати диспетчерську, скільки на місці постраждалих, які у них травми, скільки потрібно бригад тощо", – підкреслив лікар.

Останні ДТП в Україні

  • Уночі проти 3 грудня п'яний водій у Києві влетів у бетонний парапет. Від сильного удару керманича викинуло з салону, водночас автомобіль загорівся. Чоловік залишився майже неушкоджений і від госпіталізації відмовився.
  • У Великих Мостах Львівської області 1 грудня автомобіль збив 11-річного хлопчика. Дитина потрапила у лікарню з важкими травмами, водночас винуватець ДТП просто втік з місця події. Наразі його розшукує поліція.
  • У той же день моторошна ДТП трапилася на Закарпатті. Там фура збила жінку, а після того протягнула ще кількасот метрів. За попередніми даними, загибла переходила дорогу у недозволеному місці.
  • Біля села Водяне під Харковом легковик збив двох жінок, які переходили дорогу. 41-річна потерпіла загинула на місці події, а 21-річну постраждалу забрали у лікарню медики.