У п'ятницю 15 грудня в Мелітополі відбулася успішна диверсія, внаслідок якої росіяни позбулися потяга. Ним возили боєприпаси та паливо між тимчасово окупованими територіями, зокрема поїзд курсував із Криму до Мелітополя та Дніпрорудного. Останній населений пункт розташований у Запорізькій області.

Дивіться також У Мелітополі окупанти масово нищать один одного: Федоров розповів про останні гучні випадки

Що відомо про підрив потягу в Мелітополі

Окупаційна адміністрація намагається приховати факт диверсії, поки росіяни без успіху шукають партизан. Залучені співробітники ФСБ, зрадники із поліції, кінологи з собаками й навіть експерти кримінальної лабораторії,
– кепкують партизани.

Знищити ворожий поїзд, який вивозив із тимчасово окупованих територій руду, зерно та пошкоджену техніку, вдалося завдяки контрольованому вибуху. Внаслідок успішних дій партизан пошкоджено залізницю та тепловоз із вагонами, а сам поїзд остаточно завершив свій рух.

Представники руху опору навели такі деталі успішної операції: вибух стався о восьмій ранку "прямо під носом феесбешників". Місце вибуху оточили, щоб обшукати.

"За 2023 рік це вже одинадцята успішна диверсія на залізниці. Попередній потяг рух опору успішно підірвав 13 жовтня. Нинішня ж диверсія є далеко не останньою, адже в російській логістичній моделі саме залізниця відіграє ключову роль", - вказали партизани.

Діяльність партизанів на окупованих територіях: останні новини

  • Українські партизани щодня ризикують своїм життям і наражають на небезпеку рідних – для того, щоб швидше вигнати ворога з рідної землі. Зокрема, представники "Атеш" почали масово проникати у військкомати, в тому числі в глибокому тилу росіян.
  • На Херсонщині росіяни пиячать і загалом приунивають через великі втрати. А це дає простір для фантазії нашому руху опору.