Останнім часом деякі нардепи та політики взялися активно повчати мене в соцмережах, як правильно боротися з контрабандою...

Posted by Hennadii Moskal on 31 липня 2015 р.

Москаля неабияк обурили питання на кшталт "де порушені кримінальні справи щодо контрабандистів, чому вони не заарештовані, а також заяв, що затриманих не можна мобілізувати, бо вони розкладуть українську армію зсередини".

"Контрабанда в Україні на сьогодні – це адміністративне порушення, таке саме, як, наприклад, перехід вулиці на червоне світло. За такою логікою кожен закарпатець, що не хоче захищати свою країну, може взяти ящик сигарет, піти на кордон, дати себе затримати і таким чином уникнути мобілізації", — обурився глава ОДА.

На його думку, навики контрабандистів можуть пригодитись в АТО, зокрема як пробиратися через лінію розмежування.

"А різні поради, як треба боротися з контрабандою, чи «мудрі» розмірковування колишніх чиновників Адміністрації Президента, котрі спочатку зрадили свою політичну силу й пішли на службу до Януковича, а потім разом із ним втекли в Росію й зараз переховуються від українського правосуддя, мені, як кажуть гуцули, по цимбалах", — заявив Москаль.

Нагадаємо, глава МВС Арсен Аваков розкритикував проведення чергової хвилі мобілізації в Україні. Зокрема міністра обурили вручення повісток посеред вулиці, а також виловлювання контрабандистів та відправку в армію.