ГПУ проти НАБУ

– Ми передали СБУ усі документи та матеріали справи, однак спецназ НАБУ після цього знову увірвався в ГПУ. Я чекаю від СБУ рішення щодо відсторонення з посади, до прикладу, пана Суса, який був одним із учасників цього конфлікту.

Перестаньте думати, що НАБУ – ангели, а ГПУ – демони. Не всі ангели і не всі демони. Хочу нагадати, що керівництво НАБУ багато років працювало в Генпрокуратурі.

Кадрові питання

– Вважаю, що Матіос виконав свої зобов'язання щодо справ Курченка та Клименка, тому він досі залишається моїм заступником. Він зумів оголосити про підозру міністру оборони Росії та раднику Путіна за розв'язання сепаратистських погромів в Україні, а потім і ведення агресивної війни. Вважаю, що Матіос заслуговує на підтримку.

– Свого іншого заступника Юрія Столярчука я заміню в той момент, коли знайду когось, хто працює краще за нього. Відверто скажу, що шукаю йому заміну.

Робоча поїздка на Кіпр

– На Кіпрі я роблю те, що дасть суспільний результат вже найближчим часом. Там ми розглядаємо три справи – це можливість повернення в бюджет грошей Арбузова, справу про приватизацію Укртелкому та питання нафтоборових платформ, які ще називають "вишками Бойко".

Читайте також: Укртелеком дістався зловмисникам безкоштовно, – Луценко

Гроші – це не аргумент

Мені ще ніколи не пропонували грошей за те, щоб я закрив якусь справу. Гроші – це не аргумент у розмові з Луценком. Мене лякають розвалом коаліції, недієздатністю парламенту та ворожими діями щодо моєї посади. Я пройшов два Майдани, тюрму і відправив сина на війну. Ніхто мене не зупинить, якшо я буду знати, що людина винна.

Офшори Порошенка

– Ми перевірили усі дані, які отримали від народних депутатів. На цих офшорах руху коштів не було, а отже державі не завдано жодних збитків.

Читайте також: Луценко шукає заміну одному з своїх заступників

Справа Клименка

– Ми хочемо заочно засудити Клименка за те, що він організував злочинну схему, яка в інтересах Януковича грабувала український бізнес. Так звані "майданчики Клименка" пограбували 1700 основних підприємств держави.

Справа Януковича

Людина зрадила країну, розграбувала її, довела до недієздатності армію, набрала кредитів, розстріляла 100 людей і втекла. Це була логіка завдань умислу Януковича – розграбувати країну і зрадити її. Я хочу досягнути результату в цій справі, мені треба показати людям, що справделивість у цьому світі існує.

– Я гарантую Януковичу незалежний суд і запрошую його приїхати в Київ давати свідчення. Не дозволю йому в м'якому кріслі в Москві влаштовувати клоунаду.

Читайте також: Луценко розповів, як просувається розслідування Іловайської трагедії

Політика

– Я спокійно ставлюсь до будь-яких посад. Генпрокуратура – це величезний виклик і я говорив, що буду там півтора, ну максимум два роки. Після цього, можливо, я займусь політикою.

Я не хочу бути президентом, бо прагну хоча б трохи пожити людським життям і бувати вдома. Я хочу уникнути будь-якої посади, яка знову забере в мене сімейне життя.