Про це у прямому ефірі 24 каналу розповіла журналістка Вікторія Кутьїна.

Читайте також: Мер Глухова іде у відставку: що стало "останньою краплею"

За її словами, мешканці міста Глухів до свого мера ставляться дуже позитивно. Вони кажуть, що за три роки своєї роботи мер майже подолав корупцію і дуже багато зробив для міста. Проте, протягом року депутати саботують роботу мера, не приймають бюджет. Вісім місяців люди у Глухові жили за кошти, які діставав тільки йому відомими способами пан Мішель.

Терещенко вважає, що якщо він буде продовжувати перебувати на посаді мера, то це може мати погані наслідки. На пана Мішеля постійно чиниться тиск, розпочинались кримінальні провадження. Адже Терещенко сприяв позбавленню мандатів п'яти депутатів, яких вважає зрадниками. Та інші обранці просто перестали ходити на засідання,
– розповіла журналістка.

І додала, що пан Мішель переїжджає до Києва не просто так, а планує розвиватися у столиці, організувати свою партію. І на запитання про те, чи планує він балотуватись у президенти, відповів: "Так", – хоча всі деталі обіцяв повідомити у понеділок.


Президент Петро Порошенко вручає паспорт громадянина України Мішелю Терещенку

Місто ж залишає на непогану, за його словами, команду. І впевнений, що з Києва зможе теж допомагати Глухову.

Хто такий Мішель Терещенко? Французько-український підприємець та політик, народився 1954 року в Парижі. Нащадок роду українських промисловців і меценатів Терещенків. У 1981—1990 роках жив у США, служив офіцером підводного флоту ВМС США. Україну вперше відвідав як турист 1994 року, постійно живе в Україні з 2003 року, а в березні 2015 отримав громадянство. І вже у жовтні 2015 року несподівано виграв вибори на посаду мера Глухова, набравши 65% голосів.