Щоб стати учасником розіграшу достатньо зареєструватися у грі iceU та відповісти на запитання маленького гостя вечірнього шоу "Все Пучком" на радіо "Люкс ФМ". Як це зробити, розповідає 24 Канал.

Читайте також Зустрічай літо з ice U: мережа АЗК UPG запустила власний бренд морозива

Взяти участь у розіграші зможе кожен. Ось кілька простих кроків:

  • завантажте мобільний додаток "Люкс ФМ";
  • зареєструйтесь у грі iceU;
  • довіртесь своєму внутрішньому голосу.

Механіка розіграшу

У будні гостем програми вечірнього шоу "Все Пучком" ставатиме допитливий хлопчик Остапчик. Саме він ставитиме слухачам цікаві запитання, відповісти на які ви зможете у прямому ефірі. Проте, не все так просто. Ведучі обиратимуть ще одного слухача, який зможе поділитися своєю версією. Відповідь, яка буде найближчою до варіанта маленького гостя і визначить переможця.

Радіослухачі мають можливість виграти морозиво Ice DRIFT від UPG для своєї родини та разом посмакувати солоденьким на АЗК мережі.

Лінійку морозива iceU компанія представила у трьох форматах:

  • Ice DRIFT – морозиво з ванільним смаком у хрумкому вафельному стаканчику-ріжку;
  • Ice DRIVE – морозиво з наповнювачем на вибір (карамель, шоколад, полуниця, манго-маракуйя);
  • Ice TURBO – морозиво з наповнювачем на вибір (карамель, шоколад, полуниця, манго-маракуйя) ще й вкрите карамелізованим арахісом.

Тож цього літа прохолодне Ice U – це ще одна чудова нагода заїхати на АЗК UPG в спекотний день. Заправляйтеся настроєм усією родиною, смакуючи культовий прохолодний десерт, родом із самого дитинства.