У перший день літа, 1 червня, тут стартує продаж власного морозива під брендом ice U. Придбати прохолодний десерт можна у VIVO café – ресторанах на нових АЗК та тих, які відкрилися після реновації.

Цікаво Ще плюс 20 пікапів для ЗСУ: мережа UPG відзначає 20-річчя, зміцнюючи оборону країни

Крім того, у меню з’явився мілкшейк ice POWER та кавові напої Глясе та Афогато з додаванням морозива – унікальна пропозиція серед сучасних АЗК на ринку країни.

Якість у всьому – принципова позиція UPG, тож і до створення ice U тут підійшли особливо виважено. Морозиво готується з добірної молочної суміші на спеціально закупленому професійному обладнанні.


Старт запуску культового десерту компанія присвятила міжнародному Дню захисту дітей / Фото Пресофіс АЗК UPG

Старт запуску культового десерту компанія присвятила міжнародному Дню захисту дітей – найменших клієнтів UPG та найпалкіших поціновувачів солоденького. З 1 до 7 червня всі маленькі ласуни, які завітають до VIVO café, гарантовано ласуватимуть морозивом. Адже діятиме акція, під час якої компанія пригощатиме морозивом усіх діток, батьки яких здійснили будь-яку покупку на АЗК.

Наш сервіс ми продумуємо так, щоб перебувати на АЗК було комфортно всією родиною. У нас можна заправити авто високоякісним європейським пальним, смачно пообідати, прихопити кави, а тепер ще й посмакувати морозивом. Переконані, всім сподобається ice U, адже у ньому так багато з дитинства. Створюючи позитивні моменти для клієнтів, ми й самі почуваємося щасливішими,
– прокоментувала маркетинг-директорка компанії UPG Надія Гануліч-Манукян.

Ice U представлене у трьох форматах. Шанувальники класичних поєднань оцінять ice DRIFT – морозиво з ванільним смаком у хрумкому вафельному стаканчику-ріжку. Для тих, хто любить експериментувати зі смаками, – ice DRIVE – морозиво з наповнювачем на вибір. Гурманам точно сподобається ice TURBO з наповнювачем, ще й вкрите карамелізованим арахісом.

UPG обіцяє справжній вибух смаку, який заряджатиме енергією та настроєм протягом усього літа. Поринаючи в прохолоду та насолоджуючись ice U, залишилось не забути заправити авто.