Пройшовши випробування війною, АЗК UPG втримала свої позиції серед лідерів ринку та продовжує забезпечувати українських водіїв пальним європейської якості.

Читайте також Володимир Петренко, власник UPG: "Після 24 лютого ми фактично відбудували бізнес з нуля"

З перших днів широкомасштабного вторгнення компанія підсилює армію та підтримує людей, які постраждали від нищівних наслідків війни. Загалом для допомоги військовим та цивільним у надважкому 2022-му UPG виділила понад 150 000 000 гривень.

До свого 20-річчя компанія зміцнила Сили оборони країни ще 20-ма новими позашляховиками Mitsubishi L200, які використовуватимуть захисники на передовій. Авто передали об'єднаній штурмовій бригаді "Лють". На сьогодні UPG вже відправила на фронт 75 пікапів такої ж марки та комплектації і заправила ЗСУ понад 650 000 літрами пального.

Зараз найголовніше – щоб ми якнайшвидше перемогли ворога. Щоб перестали гинути наші люди, щоб наші захисники живими повернулися додому. Продовжуємо боронити нашу країну, виконуючи перед нею всі зобов’язання та допомагаючи армії,
– каже засновник і власник групи компаній UPG Володимир Петренко.

До свого 20-річчя компанія зміцнила Сили оборони країни ще 20-ма новими позашляховиками Mitsubishi L200​ / Пресофіс АЗК UPG

Компанія відправляє на фронт не лише автівки, а й закриває інші запити військових: безпілотники, коптери та комплектуючі; тепловізори та прилади нічного бачення; тактичні спорядження; генератори та акумулятори; зарядні станції та сонячні батареї; одяг; харчі та багато всього іншого.

27 березня UPG пригощатиме військових і працівників екстрених служб України, які заїжджають на АЗК, безплатними гарячими напоями.

Це наш кулак, прикладений до серця, наше "дякую", яке неможливо умістити в словах,
– розповідають у компанії.

27 березня UPG пригощатиме військових і працівників екстрених служб України гарячими напоями / Фото Пресофіс АЗК UPG

У компанії наголошують, що в умовах, коли країна виборює своє право на існування, неможливе відчуття свята. Все, що сьогодні справді має сенс, – наполеглива робота, яка наближає перемогу.