Вони закликали до повного дотримання припинення вогню. Для цього вони попросили російського президента допомогти в забезпеченні результативності дискусій, що проходять в Постійній раді ОБСЄ. Це б дозволило почати запуск безпілотників, особливо французьких і німецьких, для допомоги місії ОБСЄ і відповідно до її мандату, — йдеться у заяві Єлисейського палацу.

Документ опублікований за підсумками розмови Олланда та Меркель з президентом РФ Володимиром Путіним і Президентом України Петром Порошенко.

Лідери Франції та ФРН підкреслили, що заплановані на утримуваних ополченцями територіях вибори не повинні йти врозріз з принципом дотримання територіальної цілісності України.

"Вони (Олланд і А.Меркель) відзначили, що голосування, заплановане на підконтрольних сепаратистами територіях, слід вважати виборами до місцевих органів влади. Вони повинні проходити відповідно до мінськими домовленостей і не повинні підривати територіальну цілісністю України", — повідомляється в комюніке.

Нагадаємо, терористи "ЛНР" почали фарс, який називають "виборами". На території Луганщини, яка тимчасово підконтрольна бойовикам, лідери терористичної організації "ЛНР" вже обирають представників до так званої "Народної ради".

Хоча планували це робити 2 листопада.