За даними екзит-полу, який провела компанія "Research & Branding Group", новообраним мером Маріуполя став директор з персоналу ПАТ "Маріупольський металургійний комбінат імені Ілліча" Вадим Бойченко, який позиціонував себе як самовисуванець.

За попередніми підрахунками виборів міського голови, він набрав 71,7%.

На другому місці опинився представник партії "Сила людей", директор сервісного центру "Ліоком" Максим Бородін. За нього проголосувало приблизно 9,5% виборців у Маріуполі.

Третій — самовисуванець, голова правління харчового холдингу ТОВ "УГХТ" Юрій Тернавський, що набрав 7,2%.

Водночас, за даними екзит-полів до Маріупольської міськради проходять лише дві партії: "Опозиційний блок", який набрав 66,5% голосів, і партія "Сила людей", що набрала 10,5%. Інші політсили не здолали 5%-й бар’єр.

ДАНІ ЕКЗИТ-ПОЛУ 2015 ЩОДО РЕЗУЛЬТАТІВ ГОЛОСУВАННЯ ВИБОРЦІВ М. МАРІУПОЛЬ, ДЕ ПРОВОДЯТЬСЯ ВИБОРИ ДЕПУТАТІВ МАРІУПОЛЬСЬКОЇ ...

Posted by Research & Branding Group on 29 листопад 2015 р.

До слова, ПАТ "Маріупольський металургійний комбінат імені Ілліча" входить до складу найбільшого в Україні гірничо-металургійного холдингу "Метінвест", що належить одіозному олігарху із Донецька Рінату Ахметову.

Нагадаємо, 29 листопада у містах Маріуполі та Красноармійську Донецької області відбувались місцеві вибори, які не відбулись 25 жовтня. Станом на 18:00 явка становила приблизно 35%.