Таким чином магнітогорці скоротили відставання у серії, яка триватиме до чотирьох перемог. Втім, потішити рідних уболівальникам хокеїстам вдалось лише після сухого першого періоду. Енвер Лисін та Олексій Кайгородов чудово зіграли у стінку і останній різким кидком пробив голкіпера "Салавата".

Та рахунок 1-0 тримався не довго. Через дві хвилини Віктор Козлов повернув паритет. Щоправда і Георгій Геашвілі зіграв не бездоганно. Воротар не зумів упіймати пряму шайбу. За результату 1-1 команди дограли до овертайму. Ерік Есберг, який протягом усього поєдинку не раз рятував власну рамку воріт, все ж не впорався з кидком юного Павла Здунова. Отримавши передачу, нападник мав час аби прицілитись і віднайти шпарину у ближньому куті. 2-1 магнітогорці отримали чудовий стимул аби у наступному домашньому матчі зрівнятись у серії з "Салават Юлаєвим".