Про це міністр культури України Олександр Ткаченко заявив в інтерв'ю у програмі "Перехресний допит". Він зазначив, що події 2014 року розділили український шоу-бізнес.

До теми Ми вилизували московських зірок, – Оля Полякова розповіла, як змінився шоу-бізнес після Майдану

"Ми знаємо артистів, які у 2014 році припинили виступи в Росії і зосередились на українському та міжнародному ринках. Однак ми не можемо заборонити Ані Лорак, Світлані Лободі чи іншим, кому подобається Москва, виступати там. Це їхня справа", – сказав Ткаченко.

За його словами, лише громадськість може публічно говорити про те, чи сприйматиме вона таке ставлення.

Водночас він додав, що в Україну заборонений в'їзд тим, хто незаконно відвідував Крим. Якщо артисти все ж обрали такий шлях – дороги назад немає, виступати в Україні вони не зможуть.

Також Ткаченко зауважив, що тренд на співробітництво українських та російських продюсерів спадає. З'являється можливість співпрацювати з міжнародними компаніями, які приїжджають в Україну.

Українські зірки в Росії: останні новини

  • Відома виконавиця Софія Ротару 5 грудня 2020 року виступила на "Пісні року" в Москві.
  • Своїми виступами у Росії оскандалилася українська співачка MARUV. Вона навіть отримувала міжнародні нагороди як російська співачка.
  • Прокуратура Автономної республіки Крим відкрила справу проти 23 російських артистів, які виступали в окупованому Криму.
  • Варто зазначити, що після окупації Криму багато українських зірок обрали російський шоу-бізнес. Зокрема, Ані Лорак.