Про це повідомляє видання "Белта".

Читайте також: "Скільки звідти йде біди для Білорусі": Лукашенко зміцнюватиме кордон з Україною

"Ми бачимо, що відбувається недалеко від нас, що відбувається в Сирії. Вивчаючи ситуацію, ми вже абсолютно розуміємо, яка буде, не дай Бог, війна, як ми повинні захищатися, яка чисельність наших Збройних сил повинна бути", – заявив Лукашенко.

За його словами, вже почалися розробки нових зразків зброї, потрібних для оборони Білорусі, та найголовніше – це спеціальні війська.

Ми повинні в будь-якій точці Білорусі (якщо щось раптом станеться) швидко з'явитися, нанести удар по бандитах і тих, хто посміє до нас сунутися, і піти. Не факт, що нам допоможуть, якщо раптом щось трапиться. Прикладів більш ніж достатньо. Ми бачимо поведінку деяких тут союзників. Ну, окрім Росії, напевно, нам розраховувати нема на кого. І навіть на Росію ми не можемо на 100% покластися,
– зазначив білоруський президент.

"Добре, сьогодні Путін і інші, він розуміє нас, я розумію його. Ми разом якось діємо (і то не завжди). А що буде завтра? Тому треба мати найнеобхідніше свою зброю – стрілецьку, для мобільних військ техніку – те, що ми можемо створювати", – сказав Лукашенко.

При цьому він підкреслив, що "літак для нас вже не зброя", бо "будь-який літак на злеті бачать натовці".

Нагадаємо, раніше президент Лукашенко називав умову, за якої Білорусь готова закрити кордон з Росією – якщо Москва зі свого боку оголосить про таке рішення щодо Мінська.