"Чи можливо це зараз? Ні, але ми повинні сьогодні починати говорити про зону вільної торгівлі між ЄС і Митним союзом", — заявив він під час 11-го форуму YES у рамках панелі "Угода про асоціацію з ЄС і конструктивні відносини з Росією. Непросто або неможливо?"

Водночас, Фюле вважає неможливим одночасне підписання Угоди про асоціацію з ЄС і членство у Митному союзі.

Прийшов час не ховатися за гаслами "Від Лісабону до Владивостоку". Росія ще один проект створила, він називається Митний союз. Ми вважаємо, що одночасно не можна підписати Угоду про асоціацію та бути членом Митного союзу. Угода про асоціацію підсилює Україну, а в Митному союзі ви віддаєте частину свого суверенітету...
— наголосив єврокомісар.

Окрім того, він вважає, що ЄС слід тісніше співпрацювати з Росією.

"Добре мати амбітну політику по країнах "Східного партнерства", але вона не повинна закінчуватися на їхніх кордонах - таку політику треба мати і по відношенню до РФ", — додав Фюле.

Як відомо, Арсеній Яценюк і Штефан Фюле підписали Угоду про фінансування програми "Підтримка громадянського суспільства в Україні", яка передбачає фінансування Європейським Союзом проектів з розвитку неурядового сектору на суму 10 мільйонів євро.