Про це він зазначив в інтерв'ю BBC News.

Читайте також: Україна зазнала втрат на Донбасі: один воїн загинув, ще четверо поранені

"30 квітня ми завершуємо проведення АТО і переходимо до проведення операції Об'єднаними силами на чолі з командувачем і Об'єднаним штабом", – сказав Полторак.

Міністерство уже підготувало "органи військового управління, які виконуватимуть завдання в Донецькій і Луганській областях". За його словами, наразі уже провели навчання та здійснюється передислокація органів військового управління, заміна частин і підрозділів, реструктуризація військових частин і їх заміна.

Керуватиме новим форматом операції командувач Об'єднаних сил Сергій Наєв, його уже призначив Президент. Він займеться підготовкою і керівництвом всіх сил оборони – не тільки ЗСУ, а й СБУ, поліції, Нацгвардії, прикордонників.

Степан Полторак назвав його головне завдання –"звільнити територію від окупантів та захистити територіальну цілісність України".

Якщо на першому етапі це буде операція зі стабілізації ситуації, то, на мою думку, буде достатня і та кількість, яка сьогодні є. Якщо буде ситуація ускладнюватися або буде ухвалене рішення про звільнення території - тоді, звичайно, і кількість особового складу необхідно буде збільшувати,
– сказав Степан Полторак.

До слова, перший заступник голови Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ Александр Хуг повідомив про те, що на окупованій території на 10% зросло порушення режиму тиші. Окрім цього, в 9 разів збільшилось використання озброєння, забороненого Мінськими домовленостями.