Як повідомляють місцеві ЗМІ, знайти міського голову Олександра Сєнкевича їм вдалося. Перед тим вони влаштували протест під стінами мерії.

Дещо раніше Миколаїв послабив карантин: як працюватимуть школи та садочки

Протест у Миколаєві: що відомо

  • Уранці 26 квітня підприємці вирішили прийти до міської ради.
  • Вони декілька годин з мікрофоном і колонками виступали за закінчення в області суворих обмежень.
  • Люди вимагали мера Олександра Сєнкевича, депутатів та інших чиновників дослухатися і дозволити торгівлю і роботу закладів харчування.
  • У місті діє заборона на таку діяльність, адже тут наразі червона зона.

Мітингарі потрапили у міську раду

Проте мер Миколаєва до них так і не вийшов. Спочатку він сказав, що акція – безглузда, оскільки через 4 дні засідатиме державна комісія з техногенної безпеки і надзвичайних ситуацій. Саме на ній ухвалюватимуть рішення про послаблення карантину. Відтак люди вирішили прийти до нього самі і увірвалися до міської ради.

Варто відзначити, що Сєнкевич тоді вийшов до них у коридор, але у супроводі правоохоронців у повній амуніції. Люди були налаштовані агресивно, намагалися розмовляти на підвищених тонах.

Мер Миколаєва у міській раді
Мер вийшов до людей у супроводі поліції / Фото "Новости N"

Потім слово взяв організатор акції Андрій Толпекін, який зажадав провести виконком і прийняти рішення про повноцінну роботу транспорту.

Спочатку Сенкевич відмовлявся це робити, проте пізніше пообіцяв, що виконком буде проведено сьогодні. Після чого покинув хол в супроводі поліції. Відтак люди розійшлися.

Яка ситуація з коронавірусом у Миколаївській області

  • 26 квітня МОЗ оновило перелік областей за зонами. Миколаївська опинилася у списку 10 тих, які вважають "червоними". Тут повинні діяти найсуворіші обмеження.
  • За минулу добу у Миколаївській області зафіксували 375 випадків COVID-19, померли 9 людей.
  • Усього за час пандемії тут спостерегли 61 942 випадки, 1 554 хворих померли.

Карантин 2021
Як діє адаптивний карантин в Україні / Інфографіка 24 каналу