Журналісти 24 Каналу розповіли, що у Миколаєві дуже гучно. Повідомлення про це надійшло о 06:02. Звернімо увагу, що через кілька хвилин надійшла інформація і від Повітряних сил ЗСУ.

Читайте також По всій країні – повітряна тривога: ракети вже залетіли у повітряний простір України

Ракетами били з Криму

Моніторингові канали о 05:59 написали, що відбувся пуск ракет Х-22 з бортів стратегічної авіації Ту-22М3 у напрямку Миколаївщини.

О 06:04 Повітряні сили написали, що ракети з Криму летять у напрямку Миколаївщини. Мешканців закликали не покидати укриттів. Моніторингові канали писали про повторні пуски Х-22.

Важливо під час повітряної тривоги перебувати в укриттях. Це слід робити щойно у вашому регіоні оголосили по загрозу атаки. Залишайтеся там доти, поки не буде відбою. Якщо ж не можете перейти до укриття – скористайтеся правилом двох стін. І ні в якому разі не стійте біля вікон і не знімайте роботу ППО.

Повітряні сили о 06:18 написали: "Продовжується атака "Шахедів" на Миколаївщину з Півдня!". Закликаємо не покидати укриттів до відбою повітряної тривоги. Це може вберегти вам життя.

О 07:38 міський голова Миколаєва Олександр Сєнкевич розповів, що внаслідок атаки пошкоджені житлові будинки. Без дахів залишилися близько 20. Також пошкоджені газові та водопровідні мережі. Над ліквідацією наслідків уже працюють комунальники.

Відомо про поранених. Госпіталізували одну людину. Іншим медичну допомогу надавали на місці.

Наші будівельні бригади вже виїхали. Надамо людям всю необхідну допомогу. Детальніше по цифрах – трішки пізніше,
– зазначив Сєнкевич.

Станом на 07:52 повітряна тривога зберігається. Над Україною все ще літають російські ракети. Тому не покидайте укриттів.

О 08:14 Олександр Сєнкевич повідомив, що чоловіка, госпіталізованого після обстрілу, не вдалося врятувати. Він помер у реанімації. Відомо, що у нього були важкі мінно-вибухова та черепно-мозкова травми.