Чи не вперше погоджувальну раду відкрив не спікер парламенту, а розлючені народні депутати. Емоційні "Свободівці" заявили про тиск на членів партії з боку влади. Від голови парламенту Володимира Гройсмана вимагають поставити на голосування питання про відставку Міністра внутрішніх справ Арсена Авакова.

Натомість урядові законопроекти, покликані "покращити життя пересічних українців", гуртом розкритикували "Самопоміч", радикали Ляшка та "Опозиційний блок". Мовляв, підвищення соціальних стандартів на 13% у той час, як ціни зросли вдвічі — це ніби кинути "фінансову кістку голодним" напередодні виборів.

Цього тижня парламент голосуватиме три гучні відставки: керівника Апарату Верховної Ради Валентина Зайчука, Міністра охорони здоров`я Олександра Квіташвілі та віце-прем`єра Валерія Вощевського. Всі вони написали заяви за власним бажанням. Хто може прийти на їхні місця у коаліційному уряді — не коментують.

Запросили у Верховну Раду і силовиків. Керівників Генпрокуратури, Міністерства внутрішніх справ та Служби безпеки чекають зі звітом про розслідування трагічних подій під Радою 31 серпня.

Автор — Ольга Михалюк.

Нагадаємо, у "Свободі" заявили, що 18 вересня знову пікетуватимуть Верховну Раду.