Про це повідомила прес-служба київської міліції.

“Наразі з метою встановлення всіх обставин події слідчими призначено 5 експертиз. Окрім цього, опитано понад 50 осіб, які могли бути свідками цієї події. Водночас повідомляємо, що на теперішній час не було проведено слідчий експеримент за участю народного депутата у зв’язку з його скаргами на погане самопочуття”, - йдеться в повідомленні.

Читайте також: ВО "Майдан" вважає напад на Іллєнка і Кізіна "замахом на вбивство"

Правоохоронці також виявили усі камери спостереження, які могли зафіксувати обставини побиття потерпілих. “До всіх установ, будівлі яких оснащені камерами, направлені відповідні запити на отримання записів з камер відео спостереження”, - повідомили в міліції.

Досудове розслідування справи триває.

Нагадаємо, у Києві побили народного депутата, свободівця Андрія Іллєнка та його адвоката Сидіра Кізіна. На чоловіків напали біля Шевченківського райвідділу міліції, коли ті виходили після допиту.

Кізіну в 17-й лікарні у відділенні політравми зашили рвану рану правої щоки (5см). Андрієві Іллєнку діагностували струс мозку і численні забої.

У МВС не виключають, що мотивом нападу на нардепа-свободівця Андрія Іллєнка та адвоката Сидіра Кізіна могла бути помста їхніх однопартійців.