Бренсон цікавився аеродромом ДП "Антонов"

Про візит мільярдера повідомив голова селищної військової адміністрації Тарас Думенко.

Раніше Прибула з візитом в Україну та відвідала Бучу Санду

Думенко зазначив, що у Гостомелі Бренсон цікавився аеродромом ДП "Антонов", можливостями його відновлення. Тож представники української влади розповіли гостю про такі перспективи та наявні проєкти реконструкції летовища.


Мільярдер Річард Бренсон приїхав у Бучу / Фото Тарас Думенко

Бренсон з початку війни підтримує Україну / Фото Тарас Думенко

Річард Бренсон активно виступає на підтримку України, її суверенітету, територіальної цілісності, а також за найжорсткіші санкції проти Росії, її лідерів та економіки.

Про візит знаменитості не оголошували / Фото Тарас Думенко

Коротко про Річарда Бренсона

Річард Бренсон – британський бізнесмен і засновник корпорації Virgin Group (до її складу входить одна з найбільш відомих космічних компаній Virgin Galactic, що розробляє літак для космічного туризму VSS Unity класу SpaceShipTwo).

Річард Бренсон з перших днів військового вторгнення Росії виступив на підтримку України. Зокрема, він опублікував спеціальний пост на офіційному сайті групи компаній Virgin, де наголосив, що російські війська незаконно перетнули кордон суверенної та мирної України, а війна повернулася до Європи.

Україну Річард Бренсон підтримував і у 2014 році. Тоді бізнесмен закликав українську владу скасувати диктаторські закони 16 січня, а також висловив обурення з приводу того, що в Україні гинуть учасники протестних акцій.

Він також активно озвучував позицію щодо того, що США та Євросоюз повинні серйозно ставитися до окупації Криму, і закликав західні країни поступово послаблювати енергозалежність від Росії.

Бренсон зустрівся із Зеленським

Невдовзі мільярдер також прибув до Офісу Президента, де зустрівся з очільником України. Володимир Зеленський підкреслив, це чергове нагадування, що світ і відомі люди продовжують нас підтримувати.

Поспілкувалися про збереження уваги світу до війни в Україні, а також перспективи співпраці у післявоєнній відбудові. Річарде, дякую за теплі слова про наших людей і готовність допомагати,
– написав Володимир Зеленський.

Згодом Бренсон теж прокоментував зустріч і поїздку у своєму твіттері. Він підкреслив, що приїхав на запрошення нашого президента. Мільярдер заявив, що головною метою поїздки було бажання зустрітися та вислухати українців.

"Зрозуміти їхні страхи та занепокоєння, а також дізнатися, що бізнес у партнерстві з громадянським суспільством та урядами може зробити для найефективнішої підтримки України", – написав Річард. Також він додав – зберігає надію на те, що Україна та наш народ переможуть і виграють цю війну "взявши під контроль свою територію, свій суверенітет і свій майбутній шлях".


Публікація Річарда Бренсона про Україну / Скриншот

Зустріч Володимира Зеленського та Річарда Бренсона: дивіться відео