Щасливиця, коли дізналася про те, що стала володаркою омріяного виграшу, вирішила зробити чоловікові сюрприз і зізналася про мільйонерський статус лише перед поїздкою до Києва.

"Дружина каже: – Хочу тобі щось сказати. Тільки ти підготуйся. Я вже думаю, що щось страшне трапилось. І вона сказала, що виграла в "Лото-Забава". Питаю: – Скільки? 100 гривень? 10 тисяч? Відповідає: – Ні. А що ж, питаю, мільйон? А вона: – Так! Моя свідомість не хотіла сприймати цю новину", – поділився Валерій Рибіцький.

Людмила грає понад 10 років, тож давно мріяла про перемогу. Окрім основного призу, на подружжя очікувала ексклюзивна подарункова програма "Два дні з життя мільйонера" від "КЛУБУ МІЛЬЙОНЕРІВ "М.С.Л.". І припала вона саме на День народження новоспеченої багатійки! Лімузин, особистий фотограф і безліч розваг, серед яких – статусні ресторани, екскурсія Києвом, спа-салон та ексклюзивні відвідини Межигір’я – додали іменинниці святкових вражень. Наразі подружжя міркує, куди витратити омріяний мільйон. У планах – зробити ремонт і поїхати у подорож країнами Європи.

"Точно хочемо в Париж, трошки європейські країни подивитись, і на Схід з’їздити. Цікаво все", – сказала мільйонерка "Лото-Забава" Людмила Рибіцька.

"Будемо грати! Упевнилися, що це все можливо", – говорить чоловік мільйонерки "Лото-Забава" Валерій Рибіцький.

Нагадаємо, що всього за весь час існування "Лото-Забава" її мільйонерами та мультимільйонерами стали вже 339 українців.